KONST / Litografier / Litografi 8181123
nr 818 1123
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Litografi, Bengt Landin (f. 1933), 333/390, signerad, motivets mått: 34x28
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:03:58
27/3 20:13:20
100 kr
1/4 17:45:45
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin